Jazdy doszkalające Kraków

To dodatkowe godziny zajęć praktycznych dla, osób które chcą doskonalić swoje umiejętności. Nauka jazdy odbywa się na nowych samochodach Hyundai I20, takich jak MORD, wyposażonych w klimatyzację co poprawia komfort i bezpieczeństwo szkolenia jak i zwiększa zdawalność. Jazdy doszkalające prowadzoną doświadczeni instruktorzy, którzy uczą zgodnej z przepisami, dynamicznej i bezpiecznej jazdy samochodem oraz pomogą popracować nad techniką. Metody dobieramy indywidualnie do Twoich potrzeb i umiejętności.

Oferta OSK Robex skierowane jest:

  • dla osób przed egzaminem, które jeszcze nie czują się na siłach lub mają problem ze zdaniem egzaminu praktycznego,

Szkoła jazdy Robex zaprasza na profesjonalne jazdy dodatkowe zarówno naszych kursantów, jak i osoby, które odbyły kurs prawa jazdy w innych ośrodkach szkolenia kierowców w Krakowie i okolicach.

Cennik kursów doskonalenia jazdy:

  • Jazdy doszkalające kat. B : 1 godz.- 105 zł (w niedzielę- 150 zł.) na hyundai i20
  • Jazdy doszkalające kat. A, A2 : 1 godz. – 130 zł (w niedzielę – 150 zł.) na yamaha mt-07

Dawno nie jeździłeś lub chcesz potrenować przed egzaminem

to zadzwoń lub napisz na biuro@naukajazdyrobex.pl.Dopasujemy termin jazd doszkalających,który najbardziej będzie Ci odpowiadał.

Zapraszamy kursantów, którzy chcą potrenować zadania egzaminacyjne na mieście i na placu. Możesz także przećwiczyć elementy, których nie udało Ci się prawidłowo wykonać na poprzednim egzaminie.
Oferta skierowana jest także dla osób, które dawno zrobiły kurs, ale nie zdały lub nie podeszły do egzaminu i teraz boją się prowadzić pojazdy, chcą potrenować jazdę, dawno nie siedziały z kierownicą i nie potrafią wykonać niektórych manewrów oraz chcą nabrać pewności siebie przed egzaminem. Pomożemy przypomnieć prawidłową technikę jazdy samochodem lub motocyklem i zasady ruchu drogowego, a także zadania egzaminacyjne obecnie obowiązujące na egzaminie państwowym na prawo jazdy. Uczymy jak zachować się na skrzyżowaniach skrzyżowaniach również tych z ruchem okrężnym i parkowania

Naukę jazdy prowadzimy w Krakowie przede wszystkim po trasach egzaminacyjnych znajdujących się w pobliżu ośrodków egzaminowania zlokalizowanych przy ul.Balickiej lub Nowohuckiej dawnej Koszykarskiej.

Lokalizacja naszego ośrodka szkolenia w centrum Krakowa przy Al.Mickiewicza 5 /budynek Zespołu Szkół Mechanicznych Nr 1/powoduje bardzo dobry dojazd komunikacją miejską lub busami na jazdy doszkalające z każdego miejsca w Krakowie jak i z jego okolic np. Wieliczki,Liszek,Skawiny i innych miejscowości.

Na szkolenie uzupełniające umawiamy telefonicznie – tel: 12 634-26-64 kom: 501-40-20-88

Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.